1.    
  2.     Дизайнер від Бога: архітектор побудував будинок з вантажних контейнерів

Дизайнер від Бога: архітектор побудував будинок з вантажних контейнерів

Фото Дизайнер від Бога: архітектор побудував будинок з вантажних контейнерівA ви знали, що у такої банальної речі, на правах вантажний контейнер, є величезна випадок стати модульною конструкцією для спорудження будинків будь-якого рівня? Автор цих рядків вирішили вибовкати вам історію лондонського архітектора Джеймса Вітакера, який дим перетворити беззмінний вантажний контейнер матеріал для будівництва зручних і чудових будинків.

Він підключив фантазію і кмітливість і спроектував досить унікальне, неймовірної краси будівля в пустелі.

Времянка площею двісті квадратних метрів має форму квітки, наближено як створена пов’язаних з транспортних контейнерів, встановлених під різними кутами. Ваш брат можете себе уявити, що всередині будуть перебувати кухня, вітальня, три спальні з ванними приміщеннями?

 

«Не покрита мороком навіщо давно мого клієнта зібралися відвідати старі товариші в Лос-Анджелесі. За спасибі думаючи, він запросив їх до себе на новий придбаний їм шмат землі в Джошуа-Трі, щоб порадитися щодо майбутнього будинку. І один з його друзів, відкривши комп’ютер, підказав йому ідейку. Він знайшов в інтернеті мої проект білосніжного офісу в фотографіях і сказав, що таке? він відмінно кинь виглядати на цій ділянці. У далекому минулому я креативил треба проектом цього будинку для відомого продюсера, але офіс, так і безграмотний був побудований. (внаслідок, коли клієнт зайнявся будівництвом мого помешкання та зателефонував мі, я не туман йому відмовити».

Це означає, що наш диво-художник-) будівельник вужчий приступив до свого мистецтва під назвою «The Joshua Tree Residence». Воно перестань розташовуватися в Каліфорнійській пустелі і стане розміром 36,4 Га. Джеймс планує пожвавити будинок в 2018-му році.

Споруда – дійсно творча і незвичайна! Великий плюс, з якої причини в такому цікавому будинку будуть величезні панорамні вікна, які зможуть доставити гарне денне освітлення і дозволять милуватися чудовим видом на околиці. А ваш братушка б погодилися оселитися у вантажному контейнері посеред пустелі? Нам здається, це звучить здорово!

Написати коментар