1.    
  2.     В Італії придумали будинки-розкладачки

В Італії придумали будинки-розкладачки

Фото В Італії придумали будинки-розкладачкиІталійський архітектор Ренато Відаль винайшов складаний будинок M. A. Di, який можна встановити за кілька годин. Він абсолютно економічний, але при цьому сконструйований так, що легко може витримати землетрус.

Модулі для будинків виробляє італійська компанія Area Legno з покрівельної ламінованої деревини, відомої своїми анти-сейсмічними властивостями.

Розміри M. A. Di представлені в декількох варіантах: крихітний будинок на 27 кв. м; “двушка” на 46 або 56 кв. м; сімейний будинок на 70 або 84 кв. м. В кожному будинку, незалежно від розміру, два поверхи. На першому розташовуються кухня, їдальня і ванна кімната. На другому поверсі — спальні. За формою будинки нагадують букву “А”, і в їх базову комплектацію входять електрика, водопровід, каналізація, пластикові вікна, а також системи обігріву та вентиляції.

Каркасна структура з оцинкованої сталі і унікальна технологія дозволяють складати їх прямо на фабриці, щільно упаковувати і доставляти на вантажівці за вказаною адресою. Готові до транспортування модулі займають всього 1,5 м у висоту, а в зібраному вигляді висота будинку досягає 6,5 м. Стіни ізольовані високоякісної мінеральною ватою і поліуретановою піною, яка одночасно зберігає тепло і захищає будинок від вологи. Весь процес установки, включаючи внутрішню обробку, займає біля трьох робочих 6-7 годин. А у господарів є можливість розширити житлоплощу, просто купивши додатковий модуль, який легко з’єднується з першим в більш просторий будинок.

M. A. Di можна використовувати як тимчасове або постійне житло. Будиночок тримається на інноваційній системі гвинтових паль, тому не вимагає бетонного фундаменту і ніяк не шкодить ландшафту. Його можна навіть скласти в контейнер і відправити на склад, якщо ви раптом вирішите на кілька років виїхати з країни і не хочете переживати щодо злодіїв або природних катаклізмів.

Вартість – 933 дол. за квадратний метр. Тобто, самий маленький будинок обійдеться в 25 195 дол., а найбільший — у 73 385 дол.

Написати коментар